Kolokvijum

Kolokvijum iz predmeta Engleski jezik III održaće se u subotu 19.12.2020. u onlajn režimu prema uputstvima koja su predočena studentima na probnom testu a objavljena su i na stranici predmeta na Mudlu. Studenti su u obavezi da se pridržavaju tehničkih usputstava da bi testiranje bilo validno a u slučaju da nisu u mogućnosti da ih ispune treba da se najkasnije do petka 18.12. (21h) jave na mejl prof. Maji Milanović (majamilanovic@yahoo.co.uk). Za ove studente kolokvijum će biti organizovan naknadno na fakultetu.

Svaki studenti je dužan da se drži rasporeda satnice i polaganja po grupama koji je istaknut na stranici predmeta na Mudlu i da najkasnije 10 minuta prije početka kolokvijuma bude priključen preko Zooma. Prva grupa počinje u 11 časova, što znači da studenti koji su u toj grupi treba da budu onlajn u 10.50. Sva dodatna uputstva o linkovima za pristup nalaze se u dokumentu na Mudlu i saopštena su studentima na času. Studenti (ponovci) čija imena nisu u raspredu će polagati sa grupom 4 a u obavezi su da se obrate Studentskoj službi kako bi bili priključeni predmetu preko DL platforme (što je trebalo da odrade još od početka semestra).

Želim Vam uspješan rad i testiranje.

dr Petar Božović