Redovni i popravni kolokvijum

Redovni kolokvijum za studente koji nisu bili u mogućnosti da polažu onlajn održaće se u četvrtak, 24.12. sa početkom u 13 časova (sala 002). Potrebno je da studenti kontaktiraju profesoricu Maju Milanović na mejl: majamilanovic@yahoo.co.uk

Popravni kolokvijum za studente koji su polagali u subotu 19.12. održaće se u subotu 26.12. Kolokvijum će biti organizovan preko platforme Moodle. Svi studenti koji žele da polažu kolokvijum u popravnom roku treba da se prijave za to preko stranice predmeta na Moodle-u, što je već omogućeno. Prijava se vrši najkasnije do četvrtka, 25.12. u 20 časova. Nakon toga će biti objavljen raspored polaganja. Izlaskom na popravni kolokvijum, poništavaju se poeni ostvareni na kolokvijumu u redovnom roku.

Želimo vam uspješnu pripremu.