Gostujuće predavanje - Kodio

Shodno najavi sa prethodnog časa, a sa ciljem jačanja praktične dimenzije znanja studenata, u ponedjeljak, 29. novembra 2021. godine, sa početkom u 16.15 h, u sali 018, u sklopu časova predavanja iz predmeta Menadžment u ICT, biće održano gostujuće predavanje koje će održati jedan od suvlasnika ICT kompanije Kodio, Ivan Šoć.

Ovom prilikom, studenti će iz prve ruke biti upoznati sa funkcionisanjem ove kompanije iz ugla tematike koja se obrađuje iz okviru predmeta.

Studenti koji će prisustvovati (uživo - na Fakultetu) ovom predavanju (a nijesu se još uvijek prijavili) dužni su da se prijave putem e-maila ili vibera. Prisustvo (na Fakultetu) ovom predavanju će biti evidentirano i bodovano u sklopu bodova na aktivnost.