Termini laboratorijskih vjezbi

Laboratorijske vjezbe ce se odrzati prema rasporedu u prilogu. Nije predvidjeno ponavljanje vjezbi niti promjena termina vjezbi. Studenti kojih nema na spisku a zele da rade vjezbe su u obavezi da se jave predmetnom saradniku na e-mail: lukal@ucg.ac.me najkasnije do ponedjeljka.

Praktikum za laboratorijske vjezbe se nalazi na online platformi UCG-a (Moodle). Studenti su u obavezi da se pripreme za laboratorijske vjezbe, da nauce teorijsku osnovu i da sa sobom ponesu praktikum i drugi potrebni materijal. Takodje, u obavezi su da se upoznaju sa pravilima rada u laboratoriji i sa laboratorijskom opremom.

Kao uslov za izradu laboratorijskih vjezbi, studenti su u obavezi da polazu test koji se nalazi na Moodle platformi (test se odnosi na praktkum i na teoriju koja je neophodna za razumijevanje vjezbi). Test ce se odrzati u nedjelju 16.5. sa pocetkom u 17 casova.