Laboratorijske vježbe

U prilogu je postavka laboratorijskih vježbi.

Kako su laboratorijske vježbe predviđene za samostalan rad, studenti treba da odrade sve vježbe tempom koji prati pređeno gradivo na online predavanjima.

Ukoliko se trenutno stanje oduži, postoji mogućnost organizovanja online testa sa pitanjima vezanim za zadatke sa laboratorijskih vježbi, tako da se studenti mole da ozbiljno pristupe izradi ovih zadataka.

Kako još uvijek nemamo preciznih informaciji o načinu polaganja ispita (domaćih zadataka, laboratorijskih vježbi, kolokvijuma, ispita), to u ovom trenutku ne možemo sa sigurnošću reći ništa o načinu polaganja i sistemu bodovanja.

Za sva pitanja, vezana za postavku i eventualne probleme prilikom rješavanja zadataka, pišite na mail stefanv@ucg.ac.me