Informacija i termini polaganja u septembarskom ispitnom roku

Shodno Pravilima studiranja na osnovnim studijama, kao i Pravilima o dopuni pravila studiranja na osnovnim studijama, u septembarskom ispitnom roku studenti imaju pravo da polažu kolokvijume i/ili završne ispite. Prema istaknutim terminima, provjere znanja iz predmeta Elektroenergetika će biti organizovane na sledeći način:

• Utorak, 01.09., 16h, sala 016 – u ovom terminu studenti mogu da polažu prvi kolokvijum. Radi lakše organizacije potrebno je da se studenti prijave mail-om na adresu vladan.d@ac.me najkasnije do 28.08.2020 godine do 10h.
  • Srijeda, 09.09., 16h, sala 016 – u ovom terminu studenti mogu da polažu drugi kolokvijum (završni ispit). Eventualne dodatne napomene u vezi sa prijavom polaganja u ovom terminu će biti naknadno istaknute.