Termin popravnog kolokvijuma

Popravni kolokvijum odryace se 7.5.2020. u 17 h.

Link za pristup: https://bp.etf.ac.me/ol/predavanje.php?IDn=1165

Postavke kolokvijuma ce se nalaziti na UCG sajtu predmeta neposredno prije pocetka kolokvijuma.

Kolokvijum se radi na papiru, bez koriscenja literature u bilo kom obliku. Nakon zavrsetka rada izradu je potrebno slikati i slike (po mogucnosti) staviti u word ili pdf dokument, ciji naziv treba da bude ime i prezime studenta.

Izradu kolokvijuma je potrebno poslati na mejl elearningucg@gmail.com (u subject-u mejla navesti ime i prezime).

Mole se studenti da korisnicko ime ZOOM naloga odgovara studentovom imenu i prezimenu i broju indeksa. Tokom kolokvijuma kamera treba da bude ukljucena kako bi nastavnik mogao pratiti studentov rad.

Kolokvijum se radi na papiru, bez koriscenja literature u bilo kom obliku. Nakon zavrsetka rada izradu je potrebno slikati i slike staviti u word ili pdf dokument, ciji naziv treba da bude ime i prezime studenta.

Izradu kolokvijuma je potrebno poslati na mejl elearningucg@gmail.com (u subject-u mejla navesti ime i prezime).