Predavanja - uputstvo za sledeću sedmicu, bodovanje i evidencija dosadašnjeg rada

Uputstvo za sledeću sedmicu:

1. Uraditi prikaz case study-ja, do jedne stranice teksta, u slobodnoj formi.

2. Izbor case-a je slobodan (na časovima smo podijelili link za knjigu Funky Business, ima je u knjižarama, na Fakultetu, ali in preko interneta u pdf formatu. Tematika - kako je realizovana poslovna ideja, koje su prepreke imali, kako su ih prevazišli ... ili već šta se studentu učini zanimljivim.

3. Radove poslati na e-mail: mirjana.kuljak@gmail.com

N.B. Bodovanje aktivnosti na predavanjima (po sedmičnim temama. P1,2,3.., D1,2 ...):

P (prisustvo na časovima i prezentiranje/prikazi sedmičnih tema koje ste prethodno pripremili i poslali na e-mail nastavnika, do petka prethodne sedmice, do 24h): boduje se do max 10 bodova.

D (diskusije tokom istraživanja na časovima): uz uslov da je ostvareno P, student koji ostvari i D biće oslobađen od tog dijela materije na završnom ispitu. Ukoliko je student radio samo D, to nije dovoljno za bodovanje aktivnosti na času, niti za oslobađanje na završnom.

(P je potreban, ali nije dovoljan uslov za oslobađanje (potrebno je i D) za svaku sedmičnu temu, posebno. P je dovoljan uslov za bodove na časovima, do 10 bodova.)