Informacija - Sredstva za zastitu bilja u kontinentalnom vocarstvu - 04.10.2019 10:25

Poštovane kolege,

u skladu sa kurikulumom predmeta seminarski rad je obavezan.

Svi studenti, uključujući i ponovce, su u obavezi da odu u poljoprivrednu apoteku i uzmu uputstvo za primjenu 5 preparata (isključivo onih koji mogu da se koriste u voćarstvu). Iz tih uputstava treba napisati/naučiti osnovne karakteristike datih preparata.

Seminarski rad se dostavlja predmetnom nastavniku kao word dokument na e-mail adresu: pajovicb.igor@gmail.com, najkasnije 7 dana prije završnog ispita, radovi koji pristignu kasnije nece biti uzeti u razmatranje i student nece moci izaci na ispit.

Seminarski rad se brani, na osnovu samog seminarskog rada, tokom završnog ispita.

Po kurikulumu predmeta studenti dobijaju 5 poena za prisustvo na predavanjima; 5 poena za seminarski rad; 40 poena za dva kolokvijuma (2x20) i 50 poena zavrsni ispit.

S postovanjem, predmetni nastavnik