Praktična obuka 1, Praktična obuka 2 * Predstavljanje firme Krol Bay

Poštovane kolege Studenti,

U petak 28.02.2020., nastava iz predmeta "Praktična obuka 1" održaće se u terminu od 09:00h do 12:00h.

Na nastavi ćemo, počevši od 10:00h, imati goste iz privrede,  predstaviće nam se kompanija "Krol Bay" koja je preuzela upravu nad hotelom "Vrmac". Ovaj hotel trenutno je u fazi potpune renovacije, ali će uskoro u novom izdanju otvoriti vrata svojim prvim gostima. Radi se o hotelskom projektu čija će konačna realizacija doprinijeti razvoju čitavog mjesta i, nadamo se, vratiti mu staru slavu u novom ruhu. Kompaniju i novi hotel "Vrmac"će predstaviti njen izvršni direktor, g. Dejan Perić, generalni direktor hotela g. Uroš Milovanović, a svoje vizije projekta daće nam i predstavnici investitora gospoda Dimitrije i Miloš Mišković.

Mole se svi studenti prve godine da prisustvuju nastavi od 9:00h, kako bi nadoknadili čas od prethodne sedmice.

Studenti druge godine, po dogovoru se pozivaju da prisustvuju predstavljanju kompanije "Krol Bay" od 10:00h.

Takođe, svi ostali studenti su pozvani da se u skladu sa svojim obavezama pridruže prezentaciji od 10:00h.

Petak, 28.02.2020., prvi sprat, sala 101