Materijali za VIII i IX sedmicu; Obavještenje o vježbama

U dodatku obavještenja, studenti mogu pronaći materijale koje trebaju da koriste u samostalnoj pripremi tematskih cjelina za ove dvije sedmice, po akademskom kalendaru. Teme su Ograničenja javne diplomatije i Javna diplomatija i mediji. Ukoliko neko bude imao problema sa savladavanjem gradiva, potrebno je da se obrati mejlom predmetnom profesoru ili saradniku, pa će se, u zavisnosti od situacije, pribjeći drugim mehanizmima nastave.

U dodatku obavještenja se nalaze materijali na engleskom jeziku, koji služe za podrobnije shvatanje tematskih cjelina. Primarno, studenti treba da koriste osnovnu literaturu.

Seminarske radove studenti treba da šalju prema rasporedu, nakon čega će biti i dogovrena odbrana putem aplikacije Zoom.