Predavanja, vježbe i kolokvijumi on line (izmjena satnice)

U planu realizacije časova i obaveza studenata iz ovog predmeta, opredijelili smo se da počev od ponedeljka, 13. aprila, pa do kraja maja, časove organizujemo putem Zoom aplikacije u sljedecim terminima:
  • predavanja: svakog  utorka od 10 casova, zakljucno sa 12. majem, izuzev prvog predavanja koje će biti obavljeno 13. 04 sa početkom u 18 sati
  • vježbe:
    • utorkom od 19 sati:
      • 14.04, kada ce biti i priprema za prvi kolokvijum
      • 28.04.
      • 05.05.
      • 12.05.

Studenti će na svoje privatne e-mail adrese dobijati poziv za video konferencije, 15 minuta prije zakazanih termina predavanja i vježbi.

Kolokvijumi će se održati on line, na način koji će biti naknadno definisan, u sljedećim terminima:

• Prvi kolokvijum će se održati 21.04.2020. sa početkom u 19 sati
  • Drugi kolokvijum će se održati 19.05.2020, sa početkom u 19 sati.

DA BI RADILI KOLOKVIJUM STUDENTI MORAJU IMATI RAČUNAR I INSTALIRAN PROGRAM MS PROJECT!

Termin popravnih kolokvijuma će biti naknadno određen.

Elaborat (seminarski rad) treba biti završen do završnog ispita.

U medjuvremenu, studenti (koji to još nijesu uradili) treba da se uloguju (koristeci univerzitetske adrese ucg.ac.me, koje su generisane u CIS-u) na Moodle platformu na adresi https://dl.ucg.ac.me/?redirect=0, i da mi preko platforme pošalju poruku.