Obavještenje o nastavi na daljinu

Poštovani studenti,

Imajući u vidu da mnogi od vas nemaju kreirane naloge na Moodle platformi, buduću edukaciju i saradnju ostvarivaćemo preko Gugl diska (Google Drive) i zvanične web stranice Fakulteta.  Na podijeljenom folderu Gugl diska ,,Kontinentalno voćarstvo’’ imate pristup neophodnom materijalu kao i zadacima koje ste u obavezi da ispunite do naglašenog roka. U folderu ćete naći i dokument sa instrukcijama koje se tiču podjele u grupama kao i način na koji svaka grupa treba ispuniti zadatke. Zahvaljujući Gugl disku, moći ćemo simultano da pratimo i komentarišemo doprinos svakog od vas određenom dokumentu što će olakšati našu komunikaciju.

Za ovu nedjelju pripremljeni  su zadaci iz oblasti jabučastog i koštičavog voća koje su predviđene planom i programom. Znam da ste odgovorni i da ovo možete lako savladati, ali vas podsjećam da je vaš najvažniji zadatak sada, da ostanete kući, kako bi sačuvali sopstveno i zdravlje starijih ljudi. To je za vas najlakše, a nama svima mnogo znači.

Termini onlajn konsultacija su sledeći:

Utorak:

• 13h00-14h45 (I grupa)
  • 15h00 -16h45 (II grupa)

Za sve dodatne informacije možete pisati na mejl adresu : milenas@ucg.ac.me

Želim vam dobro zdravlje,

Mr Milena Stojanović, saradnik u nastavi