Pomorski fakultet Kotor

Održana obuka za upravljanje projektnim ciklusom

Na Pomorskom fakultetu Kotor je u četvrtak 02.12.2021. godine održana obuka za upravljanje projektnim ciklusom, a sve u okviru održivosti rezultata međunarodnog projekta pod nazivom: “Partnership for the Observation and study of new Routes and Transnational Sea-highways – PORTS”, Interreg IPA CBC Italija-Albanija-Crna Gora 2014-2020 programa. Obuci su prisustvovali članovi akademskog i administrativnog osoblja fakulteta.

Na obuci je fokus bio na EU IPA Interreg programe, pri čemu je bilo riječi o teoriji upravljanja projektnim ciklusom, analizi IPA Interreg programa, izradi prijedloga projekata za definisane programe i ečaboracija programskih (EU) pravila javnih nabavki i izvještavanja.

Ciklus obuke će se nastaviti u narednim mjesecima i poslužiće kao dobra osnova za pripremu novih projektnih aplikacija.

Broj posjeta : 159

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.