Termin pregleda prvog grafičkog zadatka_Spregnute konstrukcije

Poštovane kolege,

Kako je i najavljeno pregled prvog grafičkog zadatka iz Spregnutih konstrukcija će se održati, u utorak 05.05.2020. godine, prema rasporedu koji je objavljen uz obavještenje.

Pregled grafičkih radova će se sprovesti preko ZOOM aplikacije i to u dvije grupe (prva grupa od 11:00 časova, druga grupa od 18:00 časova). Prije svake grupe predstavnik studenata će na svoj mejl dobiti Meeting ID i Password i proslijediti kolegama. Svaki student će se, u svom terminu, preko primljenog Meeting ID-a i Passworda, priključiti Meeting-u i zajedno sa predmetnim asistentima razgovarati i odbraniti grafički zadatak.

Da biste mogli aktivno da učestvujete morate na svoje kompjutere preuzeti aplikaciju sa adrese: https://zoom.us/download i otvoriti svoj nalog sa mail-om i password-om i naravno treba da imate kompjuter i internet.

S poštovanjem,

Iz kabineta