Studentima master studija predstavljen elektronski katalog COBISS

Studentima master studija Pomorskog fakulteta Kotor je održana onlajn promocija Pomorske biblioteke u srijedu, 24.2.2021. godine. Nataša Gobović, rukovoditeljka Pomorske biblioteke, je upoznala studente sa radom Pomorske biblioteke, njenom bogatom istorijom i značajem, kao i mogućnostima koje su im na raspolaganju kada je u pitanju korišćenje bogatog bibliotečkog fonda. U sklopu ove prezentacije posebna pažnja je posvećena pristupu i korišćenju elektronskog kataloga COBISS (Co-operative Online Bibliographic System and Service). Elektronski katalog COBISS omogućava korisnicima da u svakom momentu sa svojih računara mogu pregledati bibliotečke fondove kako Pomorske biblioteke tako i ostalih biblioteka članica ovog organizacionog modela.

Link preko kojeg možete pristupiti elektronskom katalogu COBISS: https://cg.cobiss.net/