Radni tim Nautica CBC projekta posjetio A+ Yachting doo

Razvijanje nautičkog turizma u Crnoj Gori se zasniva na unapređenju elemenata ponude u skladu sa potencijalima prirodnog i istorijskog nasljeđa, kao i boljom valorizacijom prostornih mogućnosti.

Prof. dr Špiro Ivošević, dekan Pomorskog Fakulteta Kotor Univerziteta Crne Gore rukovodilac je projekta NAUTICA CBC nastalog kao rezultat višegodišnje uspješne saradnje sa Fakultetom prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, ali i dosadašnje realizacije više projekata iz oblasti pomorstva i specifičnog sektora nautičkog turizma sa izrazitim potencijalom razvoja na Jadranu.

Radni tim Nautica CBC projekta u sklopu promocije posjetio je 10. septembra A+ Yachting doo agenciju iz Tivta s ciljem povezivanja sa privrednicima iz oblasti nautike koji posluju u Crnoj Gori.