Promocija projektnih aktivnosti NAUTICA CBC ”Jačanje, inovacije i promocija ponude nautičkog turizma i kulturnog nasljeđa kroz prekograničnu saradnju“

U okviru Dana otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore i Sajma sezonskog zapošljavanja 23.03.2022. godine članovi projektnog tima Pomorskog fakulteta Kotor promovisali su aktivnosti koje se realizuju posredstvom projekta NAUTICA CBC  ”Jačanje, inovacije i promocija ponude nautičkog turizma i kulturnog nasljeđa kroz prekograničnu saradnju“.

Ovaj događaj u sali Univerzitetskog sportsko-kulturnog centra okupio je više od tri hiljade maturanata i studenata što je bila idealna prilika za promotivne aktivnosti i unaprijeđenje vidljivosti projekata NAUTICA CBC sufinansiranog sredstvima EFRR i IPA II fondova Europske unije u okviru programa Interreg IPA.