EUTOPIA MORE radionica za Zapadni Balkan – Strategija internacionalizacije

<span class="CyrLatIgnore">EUTOPIA</span> <span class="CyrLatIgnore">MORE</span> radionica za Zapadni Balkan – Strategija internacionalizacije

Udruženje univerziteta “EUTOPIA”, u saradnji Univerziteta iz Ljubljane i Univerziteta Crne Gore, organizuje prvu radionicu za Zapadni Balkan na temu strategije internacionalizacije.

Radionica će se održati 12. i 13. juna 2023. godine u Rektoratu UCG.

Događaj je namijenjen najvišem rukovodstvu univerziteta, tj. rektorima, prorektorima, pomoćnicima rektora, generalnim sekretarima, predstavnicima upravnog odbora i drugim stručnjacima koji su uključeni u strateško planiranje univerziteta.

Na otvaranju, prisutnima će se obratiti rektor Univerziteta iz Ljubljane prof. dr Gregor Majdič, a jedan segment radionice će izvoditi slovenačka ministarska za visoko obrazovanje, nauku i inovacije gđa Darinka Vrečko.

Agenda događaja dostupna je u prilogu.