RASPORED KOLOKVIJUMA ZA ZIMSKI SEMESTAR 2022. GODINE - Prof. dr Aleksa Š. Vučetić

Kada se završe upisi na FTH, u obavezi ste logovati se na Moodle platformu i pročitati sva obaveštenja u odjelu "Obaveštenja".

REDOVNI KOLOKVIJUM – 08.11.2022.

POPRAVNI KOLOKVIJUM – 22.11.2022.

VRIJEME ODRŽAVANJA – (11:00 do 11:30 časova) Svi morate biti na FTH u 11:00 ispred ili blizu sale 201/računarske sale, jer test traje 20 minuta i grupe se brzo smjenjuju, pri čemu zadnja grupa ulazi u salu do 11:10 časova, nakon čega više nema ulaska u računarsku salu.

Na kolokvijum ste dužni ponijeti indeks i ličnu kartu, jer ko ih ne bude pokazao saradniku/ci u nastavi ne može raditi kolokvijum.

Tek kada svi iz jedne grupe završe polaganje kolokvijuma, može ući druga grupa studenata.

Studenti će biti prozivani po spisku koji objavljuje Studentska služba FTH, tj. nema prekorednih ulazaka u salu.

Ako nekog studenta/kinje nema na spisku, neka se obrati Studentskoj službi FTH.