PROGRAM ELF: Prijave za obuku izvođenja nastave na engleskom jeziku

Stipendista Vlade SAD-a Hensli Kazo (Hansley Cazeau), koji je uz podršku Američke ambasade angažovan na Univerzitetu Crne Gore u sklopu programa English Language Follow, u ljetnjem semestru tekuće akademske godine održaće niz radionica koje imaju za cilj obuku nastavnog kadra za izvođenje nastave na engleskom jeziku.

Radionice su  namijenjene predavačima uključenim u rad sa stranim studentima koji borave na Univerzitetu Crne Gore u sklopu programa razmjene. Dio su napora koje Univerzitet Crne Gore ulaže kako bi kreirao preduslove za povećanje dolazne mobilnosti i jačanje kapaciteta nastavnog kadra u cilju uvođenja i unapređenja nastave na stranim jezicima na Univerzitetu Crne Gore.

U cilju planiranja radionica zainterestovani profesori treba da se registruju putem linka https://tinyurl.com/UCGworkshop.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na mejl adresu irouom@ucg.ac.me.