Kreiran novi sajt SPUCG

Sa velikim zadovoljstvom vas obavještavamo da je novi sajt Studentskog parlamenta Univerziteta Crne Gore od danas u funkciji. 🙌🏼

Zvaničan sajt SPUCG predstavlja adresu za lagan, zanimljiv i interaktivan pristup svim najnovijim novostima i obavještenjima od značaja za studente Univerziteta Crne Gore ali i pravnim aktima koji okružuju rad SPUCG.

Novom sajtu moguće je pristupiti putem linka www.spucg.ucg.ac.me, a optimizovan je i prilagođeni iOS i Android sistemima mobilnih telefona kao i desktop i lap top računarima. 📲 💻
Naš novi sajt uskoro će postati i adresa za praćenje realizacije naših novih i najvećih projekata, ali o tome nešto više u narednom periodu.

Veliko hvala ekipi iz agencije @laganoo.me koji su se pobrinuli da izgled i funkcionisanje sajta budu prilagođeni svim studentima i mladim ljudima uopšte.