Obavještenje u vezi domaćeg zadatka i seminarskog rada

Mole se studenti koji polažu predmet Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže da najkasnije do petka, 30. novembra 2018. godine predmetnom saradniku pošalju svoju e-mail adresu, ukoliko to nijesu do sada učinili (odnosno ukoliko nijesu popunili tabelu na današnjoj nastavi). Adresa će biti korišćena za kreiranje naloga u online ShareLaTeX okruženju koje je, za potrebe nastave, podignuto na serveru bp.etf.ac.me. U ovom okruženju je neophodno raditi domaći zadatak (mini-projekat). Studenti ovo okruženje mogu koristiti i za izradu seminarskog rada (za izradu seminarskog rada se alternativno može koristiti lokalna instalacija LaTeX kompajlera i editora).

Postavka domaćeg zadatka će biti naknadno objavljena, a izrada će nositi maksimalno 4 poena.