Termin popravnih kolokvijuma u avgustovskom roku

Popravni kolokvijumi iz predmeta Etnicitet i etnički odnosi biće održani u ponedeljak, 27. avgusta, u 15:30h. Studenti mogu da polažu prvi, drugi ili oba kolokvijuma.

Popravni kolokvijumi će moći da se polažu samo pismeno, a studenti koji su zainteresovani za popravku kolokvijuma u ovom roku treba da se jave saradnici u nastavi na mail almedina@ac.me. U mail-u je potrebno navesti IME, PREZIME, BROJ INDEKSA I KOLOKVIJUM KOJI POLAŽU (PRVI, DRUGI ILI OBA).

Studenti koji ne žele da rade popravne kolokvijume zadržavaju poene koje su osvojili na njima tokom semestra.

Poeni sa vježbi će biti uračunati u ukupan broj poena za one studente koji su bili aktivni tokom semestra i dobijali poene na vježbama.