Termin završnog ispita i (vanrednog) popravnog kolokvijuma

U skladu sa rasporedom koji je objavio Prodekan za nastavu, završni ispit iz predmeta Digitalna obrada signala održaće se u ponedjeljak, 18. januara 2021. godine sa početkom u 12h, u amfiteatru 106.

U skladu sa ranijim dogovorom, u ovom terminu će se održati i popravni kolokvijum za studente koji su isti prijavili, a nijesu, zbog vanrednih okolnosti (obavještenja oko zabrane međugradskog prevoza), pristupili polaganju u originalnom terminu.

U ovom terminu ispita popravni kolokvijum mogu da rade i studenti koji su bili pozitivni na virus COVID-19 u redovnim terminima  kolokvijuma, a koji su Prodekanu za nastavu podnijeli odgovarajuću dokumentaciju i zahtjev.

Studenti koji rade popravni kolokvijum regularno polažu i završni ispit (dakle, obije provjere znanja se polažu u gore navedenom terminu).