Termin i prijava popravnog kolokvijuma

Popravni kolokvijum iz predmeta Digitalna obrada signala održaće se u petak, 25. decembra 2020. godine u sali 204, u terminu koji će biti objavljen u četvrtak (dan prije). Bira se popravak jednog kolokvijuma, čijom se izradom poništava prethodni rezultat.

Svi zainteresovani studenti su u obavezi da se prijave za popravni kolokvijum najkasnije do četvrtka, 24. decembra 2020. godine u 15h, putem ankete koja je postavljena na DL platformi predmeta. Molimo da ispoštujete ovu proceduru, kako bismo garantovali poštovanje važećih epidemioloških mjera.

Studenti koji zbog zabrane međugradskog prevoza ne mogu prisustvovati polaganju popravnog kolokvijuma navedenog datuma, treba da u anketi odaberu jednu od ponuđenih opcija za mogućnost polaganja popravnog kolokvijuma u januaru. Molimo da ovu mogućnost koriste isključivo oni studenti koji su objektivnim okolnostima spriječeni da pristupe polaganju. Zloupotreba ove mogućnosti može izazvati dodatne komplikacije.