Prezentacija za posljednje predavanje iz Međunarodnih odnosa i obavještenje za studente

Ovdje možete preuzeti prezentaciju za posljednje predavanje iz predmeta Međunarodni odnosi, koje se odnosi na novi svjetski poredak, tematsku cjelinu koja nije uključena u gradivo za II provjeru znanja, već dolazi nakon nje.

Studenti treba da iz nastavnih materijala navedenih na spisku literature u katalogu za predmet i u dodatku spiska ispitnih pitanja za usmeni ispit kao i iz prezentacija sa sajta spremaju gradivo. Sva pitanja koja se odnose na gradivo studenti mogu uputiti predmetnom nastavniku i saradniku putem e-maila. Ispit i provjere znanje biće spojeni, i biće održani u terminima predviđenim na početku semestra za završni i popravni završni ispit.