Pomjeranje termina održavanja popravnog kolokvijuma

Termin održavanja popravnog kolokvijuma iz predmeta “Arhitektura Računara” pomjera se za PONEDJENIK, 28. DECEMBAR 2020. godine. Vrijeme održavanja popravnog kolokvijuma biče naknadno objavljeno.

Razlog pomjeranja popravnog kolokvijuma su nove epidemiološke mjere i ograničenjima, koje stupaju na snagu sjutra, a koima je zabranjen medjugradski saobraćaj dana 30. Decembra 2020. za kada je prvobitno bio zakazan popravni kolokvijum. Nakon konsultacija sa studentskim predstavnikom, zaključili smo da bi ova mjera onemogućila značajan broj studenata da izadju na popravni kolokvijum. Iz tog razloga, predložili smo pomjeranje termina održavanja popravnog kolokvijuma, a sami studenti su predložili da novi termin održavanja popravnog kolokvijuma bude 28. Decembra 2020. godine.