Metodika nastave sociologije sa školskim radom - predavanja - 1.04.2020 14:08

Poštovani studenti,

Nastavno gradivo iz Metodike nastave sociologije sa školskim radom planirano za VIII sedmicu nastave (1. april 2020) obrađeno je u okviru trećeg poglavlja udžbenika (str. 136-138) pod naslovom Planiranje i pripremanje nastavnog rada (osnovne karakteristike) i Vrste planiranja. Pored upoznavanja sa pojedinačnim odredbama i specifičnim razlikama između planiranja nastavnog rada i priripremanja za nastavu, bilo bi dobro da posebnu pažnju posvetite korelaciji između teorijskih odredbi i stvarnog značenja i značaja funkcija planiranja, kao i prednostima i nedostacima postojećih obrazaca za planiranje i pripremanje.

Želim vam uspješan rad uz zahvalnost na kontinuiranoj saradnji i posvećenosti u ostvarivanju planiranih aktivnosti.

S. Gvozdenović