Organizacija konsultacija i provjere znanja u školskoj 2018/2019 godini

Zbog promjena u nastavnom planu i programu Mašinskog fakulteta u školskoj 2018/19 neće biti organizovana nastava iz predmeta Praktikum softverskih alata. Za studente koji imaju obavezu polaganja ovog ispita organizovaće se konsultacije i provjere znanja tokom semestra.

Provjere znanja će biti organizovane kroz dva kolokvijuma. Prvi kolokvijum obuhvata gradivo iz softverskog paketa MATLAB, a drugi gradivo iz softverskog paketa LabVIEW.

Termini konsultacija su svakog ponedeljka od 11-13 časova u kabinetu predmetnog nastavnika ( kabinet 331, III sprat).

Termini kolokvijuma:

I kolokvijum 25. mart 2019. u 12:00 časova;

II kolokvijum 13. maj 2019. u 12:00 časova.

Navedeni termini kolokvijuma su preliminarni, a tačno vrijeme i mjesto provjere znanja biće objavljeno približno sedam dana unaprijed.

Termini završnog i popravnog završnog ispita u nadležnosti su prodekana za nastavu MF i biće objavljeni na oglasnoj tabli MF.

Ovo obavještenje predstavlja i inicijalni poziv prijavljenim studentima da se pravovremeno informišu i daju sugestije u cilju realizacije nastavnog procesa