Kolokvijum II Mikrobiologija - 10.05.2020 23:16

Postovani studenti,

na Moodle platformi su postavljena poslednja dva predavanja kao i poslednji domaci i vjezbe.

Kazem poslednji jer u ponedjeljak 18.05. u terminu predavanja, tačnije od 8,30 do 10,45 cemo imati Kolokvijum II i Test 2.

Informaciju imate na vrijeme, spremite se, a u skladu sa trenutnom situacijom obratite pažnju na predavanja: patogenost mikroorganizama i virusi.

Kolokvijum II i Test 2 ce biti organizovani kao i prethodna provjera znanja preko Moodle platforme.

Ako želite da polažete, a do sada se nijeste prijavili na platformu, ispunite neophodne korake i javite na mail igorp@ucg.ac.me: vaše ime i prezime, studijski program i adresu koju ste dobili.

Možete da se prijavite najkasnije do petka 15.05., da ne bi bilo zbrke kao pred Kolokvijum I, poslije petka nećete moći biti uneseni kao korisnici na predmet.

Za sve studente važi - popravni Kolokvijuma I i II i Testa 1 i 2 će biti organizovani uz završni ispit kad bude održan.

Veći broj studenata me pitao, pa da ponovim; mada vam je to niz puta ponavljano:

svi mozete dostaviti sve domace zadatke još uvijek. Krajnji rok za predaju domacih je početak završnog ispita.

Moja preporuka je da posaljete domaće na adresu igorp@ucg.ac.me prije tog datuma (u bilo kojem obliku – word, pdf,...., napišite rukom slikajte mobilnim pa pošaljite slike,....).

Poštujući da možda svi nemaju internet, pametni telefon ili računar (mada sumnjam) kao krajnje ostaje vam da mi pred završni ispit dostavite domaće kako smo to radili prvih nedjelja u toku semestra.

predmetni nastavnik