Nova objava - 11.05.2021 09:18terminzadrugikolokvijum

Obavještavaju se sudenti da će se drugi kolokvijum održati  preko zoom platforme 19. maja sa početkom u 8.15h.  Pristup zoom platformi je preko istog ID broja i passcoda koji stalno koristimo za nastavu. Studenti treba da se priključe pet minuta ranije, tj. u 8.10h, kako bi  dobili link za rad testa na vrijeme.  Za vrijeme rada testa, studenti treba da ostanu priključeni na  zoom platformu, pri čemu treba nesmetano da funkcioniše ton i kamera. Studenti koji ne budu u mogućnosti da rade test na ovaj način, mogu doći na fakultet  da rade kolokvijum  istog  tog dana,  sa početkom u 9.45h u sali A5.   U tom slučaju, potrebno je da mi do petka, 14. maja, pošaljete spisak studenata koji žele da rade kolokvijum na fakultetu, zbog organizacije. Ukoliko budete imali nekih pitanja i nejasnoća, pišite mi.

Predmetni nastavnik

Mirjana Bojanić