Režim nastave u vrijeme obustave rada na UCG

Rad na predmetu Političko komuniciranje će biti organizovan na sljedeći način:

Nastava

Svake nedelje će na stranici predmeta biti postavljane prezentacije tematske cjeline koja je na redu. Ukoliko studenti imaju pitanja ili problem sa pripremom gradiva treba da se jave na mail oliverak@ucg.ac.me kako bi se dogovorili o online konsultacijama.

Vježbe

Umjesto planiranih izlaganja, od svih grupa se očekuje da prezentacije dostave u sljedećim terminima:

Prva prezentacija: 10. april

Druga prezentacija: 4. maj

Treća prezentacija: 28. maj

Nakon što studenti dobiju komentare/sugestije na dostavljene prezentacije, u roku od 10 dana je potrebno dostaviti izmijenjenu verziju.

Napomena: samo se finalna prezentacija boduje

Za sva dodatna pitanja u vezi grupnog rada studenti se mogu obratiti na mejl: nbatricevic.fpn@gmail.com

ili zakazati online konsultacije preko dostupnih aplikacija (skype ili Zoom).

Ocjenjivanje i provjere znanja

Testovi će biti održani u sledećim terminima – 1. april i 22. april. Neće se bodovati nego će imati status „probnih“. Način održavanja testa će biti opisan u posebnom obavještenju koje će biti postavljeno u srijedu, 1. april u 9h. Za učešće na testu je potrebno da studenti budu online sa svojim smart telefonima.

Režim završnog ispita, tj. da li će se dvije trećine bodova koji preostanu raspodjeljivati u potpunosti na usmenom ispitu ili će biti organizovan test i završni ispit, zavisi od trajanja aktuelne situacije, o čemu će studenti biti blagovremeno obaviješteni.