Režim nastave iz Političkog ponašanja u vrijeme obustave rada na UCG

Rad na predmetu Političko ponašanje će biti organizovan na sljedeći način: Svake nedelje će na stranici predmeta biti postavljane prezentacije tematske cjeline koja je na redu. Ukoliko studenti imaju pitanja ili problem sa pripremom gradiva treba da se jave na mail oliverak@ucg.ac.me kako bi se dogovorili o online konsultacijama. Grupni rad će se ocjenjivati kako je planirano. Grupe koje je trebalo da prezentuju prethodne i ove nedelje, treba da pošalju svoje prezentacije saradniku na mejl (nstankov42@gmail.com) do 15h u nedelju 29. marta. Ostale prezentacije pratiće na početku godine utvrđeni raspored, tako da se od studenata očekuje da pošalju prezentaciju noć pred predviđene časove vježbi. Ocjenjivanje i provjere znanja Testovi će biti održani u predviđenim terminima – 7. i 21. aprila. Neće se bodovati nego će imati status „probnih“. Način održavanja testa će biti opisan u posebnom obavještenju koje će biti postavljeno blagovremeno. Za učešće na testu je potrebno da studenti budu online sa svojim smart telefonima. Grupni rad će se ocjenjivati, kako je planirano. Režim završnog ispita, tj. da li će se dvije trećine bodova koji preostanu raspodjeljivati u potpunosti na usmenom ispitu ili će biti organizovan test i završni ispit, zavisi od trajanja aktuelne situacije, o čemu će studenti biti blagovremeno obaviješteni.