Nova objava - 04.04.2020 12:04

VAŽNA NAPOMENA:

Zbog situacije sa epidemijom Covid-19 i nemogućnosti odvijanja nastave i organizovanja provjere znanja uobičajenim načinom, obavještavaju se studenti koji u ovom semsetru polažu Mljekarstvo (studijski programi Stočarstvo I Animalna proizvodnja) o sljedećem:

1. materijal za predavanja dostupan je na Moodle plarformi https://dl.ucg.ac.me/.
  2. provjera znanja (Kolokvijumi I Završni ispit) za studente koji imaju tehničke mogućnosti, organizovati će se preko Moodle platforme.
  3. za studente koji nemaju tehničke mogućnosti, polaganje će biti organizovano nakon prestanka uvedenih mjera.
  4. Studenti koji imaju mogućnost i žele da preko Moodle platforme polažu NEOPHODNO je, da u skladu sa preporukama UCG, pristupe prijavi na Moodle platform I aktiviraju nalog, na način koji je preporučen u objavama UCG:

Rektorat, 19.03.2020

Obavještenje za studente o načinu prijave na Moodle platformu za učenje na daljinu

/ REKTORAT Centar Informacionog Sistema /VIJESTI /OBAVJEŠTENJE ZA STUDENTE O NAČINU PRIJAVE NA MOODLE PLATFORMU ZA UČENJE NA DALJINU

Rektorat, 23.03.2020

Pokrenut servis Aktiviraj nalog za lakši pristup mejlu i onlajn predavanjima na Univerzitetu Crne Gore

/ REKTORAT Centar Informacionog Sistema /VIJESTI /POKRENUT SERVIS AKTIVIRAJ NALOG ZA LAKŠI PRISTUP MEJLU I ONLAJN PREDAVANJIMA NA UNIVERZITETU CRNE GORE

1. Nakon što se prijavite, potrebno je da me obavijestite mail-om (slami@ac.me ), kako bih vam omogućio pristup grupi
  2. Molim studente koji nemaju tehničke mogućnosti ili ne žele na ovaj način da vrše provjeru znanja, da mi to jave na gore navedeni mail.

Krajnji rok za prijavu je 10.04.2020. Nakon toga ćemo se dogovoriti o terminima polaganja.

ČUVAJTE SE I OSTANITE DOMA!!!