Materijal za vježbu o sekundarnoj građi stabla, predavanje o razmnožavanju biljaka, najava kolokvijuma i terenskog predavanja

Materijal za vježbu i predavanje o razmnožavanju biljaka se nalaze u pridruženim fajlovima.

Elektronsku ili štampanu verziju predavanja ponijeti na terensku nasatvu, koja će se održati u četvrtak sa početkom u 13h na području park šume Gorica. Zborno mjesto je kapija na glavnom ulazu. Ponijeti i pribor za sakupljanje biljaka i podlogu za sjedenje.

Prvi kolokvijum će se održati naredne sedmice, u četvrtak 31. oktobra.

Prijavu obaviti zaključno sa utorkom 29. oktobrom u podne, upisivanjem na spisak koji će biti okačen na vratima kabineta 110.

Studenti koji su prošle godine slušali predmet, u prijavi trebaju naglasiti da li test polažu na isti način ili po sistemu po kojem su polagali stariji i po kojem će polagati ovogodišnji studenti: prepoznavanje i samostalno crtanje preparata, lab. 318, u 7. radnoj sedmici.

U slučaju polaganja po prošlogodišnjem sistemu, preparati za označavanje će biti pridruženi kolokvijumu, a prepoznavanje će se polagati u 7. radnoj sedmici.