Nataša Radonjić

dr pharm Nataša Radonjić

saradnik u nastavi mr | Medicinski fakultet | honorarno

Dr pharm Nataša Radonjić, specijalista kozmetologije rođena je 31.avgusta 1990.godine u Podgorici. Osnovnu školu i Gimanziju „Slobodan Škerović“ je završila u Podgorici kao nosilac diplome Luča I. Godine 2009.je upisala Farmaceutski fakultet u Podgorici i na istom diplomirala  2014. godine sa prosječnom ocjenom 9,60. Diplomski rad je odbranila na temi „Uporedna analiza hemijskog sastava etarskog ulja izolovanog iz listova i cvjetova vrsta roda Solidago sp., Asteraceae“. Tokom osnovnih studija je...

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL
MEDFARMACIJAOsnovne7KOZMETOLOGIJA0 x 00 x 02 x 2
MEDFARMACIJAOsnovne9OSNOVI INDUSTRIJSKE FARMACIJE0 x 00 x 03 x 1

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2022SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Vojinovic, T., Kascelan, Lj., Potpara, Z., Radonjic, N., Kascelan, Z.Improving Structure Based Models for Predicting Chemical Functions and Weight Fractions in Cosmetic Products using Ensemble Support Vector MachineFarmacia

Obavjestenja iz nastave