Branka Manojlović

mr Branka Manojlović

saradnik u nastavi mr | Filozofski fakultet | honorarno

Mr Branka Manojlović Saradnik u nastavi Diplomirala je 2017. godine na Filozofskom fakultetu u Nikšiću, na Studijskom programu za geografiju, na temu „Demografske karakteristike Golije“. Postdiplomske master studije završila je na Geografskom fakultetu Univerziteta u Beogradu 2018. godne na temu „Turistička valorizacija zaštićenog prirodnog dobra – Lipska pećina“ . Školske 2018/19. godine angažovana je kao honorarni saradnik na Filozofskom fakultetu u Nikšiću, na Studijskom programu za...

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2023SCOPUS
Dragica Mijanović, Duško Vujačić, Branka Manojlović, Mileva Brajušković Popović, Velibor SpalevićPOPULATION DYNAMICS IN THE MOUNTAINOUS AREAS OF MONTENEGRO: ECOLOGICAL TRANSITIONS AND DEMOGRAPHIC TRANSFORMATIONS IN PLJEVLJA SINCE THE BEGINNING OF THE 21ST CENTURYAgriculture & Forestry

Obavjestenja iz nastave