Borko Katanić

mr Borko Katanić

saradnik u nastavi mr | Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Dr Borko Katanić, rođen je 23. 3. 1985. godine u Čačku (Srbija), gde je završio osnovnu i srednju školu. Osnovne akademske, a potom i master studije zavšava na Fakultetu sporta i fizičkog vaspitanja Univerziteta u Nišu sa prosečnom ocenom 9.10. Na istoimenom fakultetu upisuje doktorske studije i uspešno polaže sve predmete predviđene studijskim programom sa prosečnom ocenom 9.43 uz odbranjen projekat doktorske disertacije na temu: Efekti različitih programa fizičkog vežbanja na motorički prostor i kognitivne...

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2022SCOPUS
Boris Banjevic, Boris Zarkovic, Borko Katanic, Blazo Jabucanin, Stevo Popovic, Bojan Masanovic Morphological Characteristics and Situational Precision of U15 and U16 Elite Male Players from Al-Ahli Handball Club (Bahrein)Sports

Obavjestenja iz nastave