Izložba "Projekat godine"

Svečano otvorenje godišnje izložbe studenata Arhitektonskog fakulteta planirano je za ponedjeljak, 25. decembra u 19:00 sati u Kuslevovoj kući.

Na izložbi će biti prikazana 52 odabrana projekta sa svih pet studijskih godina iz školske 2022/23, raspoređenih u tri kategorije: Arhitektonski projekat, Urbanistički projekat i Teorijsko-istraživački rad.

Radove je žirirao međunarodni renomirani žiri u sastavu: prof. dr Jelena Atanacković Jeličić, FTN Novi Sad; prof. dr Malina Čvoro, AGGF Banja Luka; Ivan Milošević, AIM studio; prof. dr Aleksandra Đukić, AF Beograd; prof. dr Darko Reba, FTN Novi Sad; doc. dr Nevena Novaković, AGGF Banja Luka; doc. dr Snežana Vesnić, AF Beograd; prof. dr Nermina Zagora, AF Sarajevo i doc. dr Igor Kuvač,  AGGF Banja Luka.

Izložbu će otvoriti dekanka Arhitektonskog fakulteta prof. dr Svetlana Perović.

Izložba će biti otvorena za sve posjetioce.