Obavještenje o upisu u narednu godinu kao i za obnovu godine

OBAVJEŠTAVAJU SE  STUDENTI OSNOVNIH, SPECIJALISTIČKIH, MASTER  STUDIJA  DA ĆE SE UPIS U NAREDNU GODINU STUDIJA, KAO I OBNOVA GODINE REALIZOVATI U STUDENTSKOJ SLUŽBI U  TERMINU 26-29. SEPTEMBRA 2023. godine, OD 10 DO 15 H

26-27.09. Hemijska tehnologija, Metalurgija i Metalurgija i materijali

28-29.09. Zaštita životne sredine

Za upis je potrebno:

• INDEKS ili LIČNA KARTA
  • PRIJAVNI LIST (dobija se na šalteru studentske službe), na kojem će studenti zaokružiti redne brojeve koji se nalaze ispred naziva predmeta, upisati kontakt broj telefona i svojeručno se potpisati.

Za obnovu godine je potrebno:

• INDEKS ili LIČNA KARTA
  • Uplatnica sa I ratom za st. 2023/2024.
  • Skolarina za st. 2022/2023. mora biti izmirena.

Prilikom prijave predmeta za studijsku 2023/2024. godinu studenti koji nisu položili sve predmete iz prethodne godine studija, dužni su prvo da prijave zaostale predmete iz prethodne godine studija, a nakon toga mogu prijaviti predmete iz naredne godine studija i to u  okviru do 30 ECTS kredita po semestru, odnosno do 60 ECTS kredita po godini.