OBAVJEŠTENJE o dodatnim ispitnim rokovima

Termini i rokovi za realizaciju dva dodatna ispitna roka za studente završne godine osnovnih studija i specijalističkih studija koji imaju neprijavljen i/ili nepoložen samo jedan predmet su:

- Prijava ispita vršiće se 25. septembra 2023. u studentskoj službi Fakulteta lično u terminu rada studentske službe od 11h-13h ili putem E-mail: studentskasluzba.mtf@gmail.com  na Formularu koji je u prilogu i uz dokaz o izvršenoj uplati za predmet prema odluci Upravnog odbora

- Polaganje 26. septembra 2023. (I rok) u dogovoru sa predmetnim nastavnicima.

- Verifikacija ocjena na vijećima za ovaj rok izvršiće se zaključno sa 27. septembrom 2023.

- Izdavanje uvjerenja o završenim osnovnim studijama vršiće se 28. septembra 2023.

- Prijave za drugi dodatni ispitni rok vršiće se 2. oktobra 2023.

- Dodatni ispitni rok(II termin) će se organizovati 3. oktobra 2023. u dogovoru sa predmetnim nastavnicima

- Verifikacija ocjena na vijećima za ovaj rok vršiće se 4. oktobra 2023.

- Izdavanje uvjerenja o završenim osnovnim studijama vršiće se 5. oktobra 2023.

- Visina naknade za polaganje ispita u dodatnom ispitnom roku utvrđena je odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore. iz 2020. godine i iznosi 50 eura po predmetu.

Žiro račun Fakulteta je: 510-2435-10.