OBAVJEŠTENJE ZA KANDIDATE O I UPISNOM ROKU NA MASTER STUDIJE

Prijave na konkurs se predaju studentskoj službi Metalurško-tehnološkog fakulteta 28. septembra 2023. godine od 13h do 15h.

Potrebna dokumentacija: - originalna diplomu ili uvjerenje o završenim osnovnim studijama - kopija biometrijske lične karte, a za strance odgovarajuća lična isprava koja se izdaje u skladu sa posebnim propisom. Stranac podnosi i dokaz o poznavanju jezika na kome se izvode studije, izuzev u slučaju kada je završio osnovne studije na jednom od jezika koji su u službenoj upotrebi u Crnoj Gori.

Prijavljeni kandidati polažu prijemni ispit 29. septembra 2022. u 9h u sali 208-Zgrada tehničkih fakulteta.

OBAVJEŠTENJE ZA KANDIDATE O I UPISNOM ROKU NA SPECIJALISTIČKE STUDIJE

Uz prijavu za upis, kandidati podnose original diplomu o završenim osnovnim studijama, odnosno uvjerenje o završenim osnovnim studijama, uz dokaz o aktivnom znanju jednog svjetskog jezika (odgovarajući sertifikat ili uvjerenje o položenim ispitima na osnovnim studijama).