Obavještenje za studente završne godine osnovnih studija

Kao što ste već ranije obavješteni, u septembru će biti organizovan još jedan rok za studente kojima je ostao samo jedan ispit do kraja osnovnih studija koji do sada nisu prijavljivali.

Potrebno je popuniti molbu za odgovarajući studijski program koju dajemo u prilogu ove poruke i treba je donijeti u studentsku službu ili je popunjenu poslati na mail studentske službe: studentskasluzba.mtf@ac.me

Ovo je potrebno uraditi da bi profesori znali broj studenata koji je zainteresovan za polaganje, da bi mogli organizovati ispit u zavisnosti od prijavljenih studenata.

Ovo nije zvanično prijavljivanje ispita, već pre, kao neka rezervacija za ispit koji ćete polagati ako ispunite uslov za polaganje, a to je da položite do septembra sve ispite osim ovog jednog koji Vam je ostao.

Cijena i termin za prijavljivanje još nisu poznati i dok budemo raspolagali sa tom informacijom, odmah ćemo je objaviti na sajtu i FB.

Još jednom da napomenemo, obavezno je popunjavanje molbe ukoliko želite da polažete zadnji ispit u septembru.