Prijava ispita za septembarski ispitni rok - studijska 2022/23. godina

O B A V J E Š T E NJ E

Obavještavaju se studenti da će se prijava ispita za septembarski ispitni rok, studijska 2022/23. godina, obaviti od 10. do 18.07. u terminu od 9.00 do 13.00 časova osim dana 11.07. (utorak) kada je termin za prijavu od 12.00 do 14.00 časova.

Za septembarski ispitni rok mogu se prijaviti isključivo predmeti koji su prijavljeni na početku studijske godine.

Studenti koji nijesu u cjelosti izmirili finansijske obaveze po osnovu školarine, dužni su, prije prijave ispita, da na posebnoj uplatnici uplate zaostali dug. U suprotnom NEĆE biti u mogućnosti da prijave ispite za septembarski ispitni rok.

PROCEDURA PRIJAVE ISPITA:

- Čitko popuniti tražene podatke (obavezno upisati kontakt) u formular prijave ispita (nalazi se u prilogu ili u papirnoj formi na portirnici Akademije)

- Uplatiti 5,00€ po ispitu (semestru), u skladu sa Odlukom UO UCG, na žiro račun Muzičke akademije 510-376-76

NAPOMENA:  Studenti  su u obavezi da pogledaju ocjene sa predispitnih i ispitnih aktivnosti ostvarenih u junsko-julskom ispitnom roku preko e-index aplikacije, te da pravovremeno reaguju u slučaju nepravilnosti (email predmetnom nastavniku).