Radna posjeta uprave Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje City Fitness centru

Uprava Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore posjetila je City Fitness, moderni fitnes centar, jedan od vodećih u regionu. Dekan Fakulteta prof. dr Rašid Hadžić, prodekan za nastavu doc. dr Jovica Petković, prodekan za međunarodnu saradnju doc. dr Kosta Goranović i doc. dr Ivan Vasiljević, razgovarali su sa Igorom Ognjenovićem o modalitetima buduće saradnje i precizirali datum potpisivanja iste.

Na sastanku je bilo riječi i o zajedničkim projektima, koji će biti inicijalni postulat u progresivnom razvoju rekreativnog i vrhunskog sporta, kao i unapređenju zdravstvenog statusa. Dekan Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje, prof. dr Rašid Hadžić izrazio je zadovoljstvo i veliku zahvalnost Igoru Ognjenoviću na gostoprimstvu uz sve komplimente na racionalnom, operativnom i efikasnom funkcionisanju City Fitnessa.