Saradnik u nastavi stekao zvanje doktora nauka

Na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore u Nikšiću, dana 18.12.2023. godine odbranjena je doktorska disertacija pod nazivom: „Nutritivni status djece mlađeg školskog uzrasta u urbanim i ruralnim područjima Crne gore u odnosu na pol, uzrast, geografsku regiju i nivo fizičke aktivnosti“, kandidata mr Dragana Baćovića, pred komisijom u sastavu: prof. dr Kemal Idrizović - predsjednik komisije, prof. dr Stevo Popović - mentor, prof. dr Duško Bjelica - član, prof. dr Danilo Bojanić - član - svi sa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore, kao i prof. dr Izet Bajramović – član, sa Fakulteta sporta i tjelesnog odgoja Univeziteta u Sarajevu.

Inače, mr Dragan Baćović je 16-ti kandidat koji je odbranio doktorsku disertaciju na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore u Nikšiću od 2010.godine od kada su osnovane doktorske studije na ovoj univerzitetskoj jedinici.