27.09.2017

Svečani prijem brucoša

U ponedeljak je u amfiteatru Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje održan svečani prijem studenata prve godine, reformisanih akreditovanih studijskih programa: Fizičke kulture i zdravih stilova života i sportskih novinara i trenera. Prisutne su pozdravili dekan Fakulteta, doc.dr Stevo Popović, i prodekani za nastavu i nauku doc. dr Danilo Bojanić i prof.dr Kemal Idrizović koji su brucošima poželjeli dobrodošlicu i uspjeh u daljem studiranju. Dekan je napomenuo da je na oba studijska programa primljeno po 60 brucoša i da su popunjena sva mjesta predviđena konkursima. Dekan je istakao i da fakultet prati savremene trendove u nauci i obrazovanju što dokazuje i broj naučno-istraživačkih radove sa ovog fakulteta i niz projekata koji se realizuju ili su realizovani.

11.01.2018 Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Antropometrijsko mjerenje muške seniorske rukometne reprezentacije Crne Gore

10.01.2018 Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Miloševiću Zlatna plaketa za međunarodni doprinos regionalnom povezivanju u sportskim naukama