Oxiom FinBot hakaton - Napredne tehnologije u privredi

<span class="CyrLatIgnore">Oxiom FinBot</span> hakaton - Napredne tehnologije u privredi

U saradnji sa Ministarstvom nauke i tehnološkog razvoja, pod pokroviteljstvom Five Grupe i Business Universal Media, Odbor za primjenu vještačke inteligencije i drugih naprednih tehnologija Asocijacije menadžera Crne Gore vam pruža jedinstvenu priliku da se pridružite revoluciji u povezivanju nauke i biznisa.
Projekat Oxiom FinBot (CFCU/MNE/2015) je finansiran od strane Evropske Unije i ko-finansiran od strane Ministarstva finansija.

Tema: Kreiranje AI chatbota kao vodiča za osnivanje firme ili registraciju preduzetnika.

Cilj: Demonstrirati kako nauka može modernizovati i pojednostaviti privredne aktivnosti.

Formiranje timova: Svaki tim treba da ima najmanje 2 a najviše 6 članova. Preporučujemo da svaki tim ima:
Najmanje jednog člana sa ekonomske strane (pozeljno sa fakulteta ekonomije)
Najmanje jednog člana iz oblasti elektrotehnike ili IT-a
Člana iz sektora privatne kompanije
Člana sa ekspertizom u oblasti veštačke inteligencije ili povezanim disciplinama

Nagrade:
• I mjesto: 1000 EUR
• II mjesto: 500 EUR

Zadatak timova:
Kreirajte chatbot sa sljedećim funkcionalnostima:
• Interaktivna konsultacija
• Prednosti i nedostaci odabrane vrste poslovanja
• Koraci za registraciju
• Integracija sa Oxiom platformom

Uslovi učešća:
Timovi sastavljeni od studenata magistranata, doktora i stručnjaka iz relevantnih oblasti.

Zaštita intelektualne svojine:
Sva rešenja postaju vlasništvo Business Universal Media.

Za dodatne informacije i upute kontaktirajte nas na:
E-mail: mail@oxiom.me Telefon: +38269069773