Termin održavanja popravnih kolokvijuma

Popravni kolokvijumi iz predmeta "Računarstvo" održat će se u srijedu, 30. Decembra 2020. godine sa početkom u 12:30 sati.

U terminu popravnog kolokvijuma student može popravljati/polagati jedan od 2 kolokvijuma (I ili II). U ovom terminu kolokvijum popravljaju studenti koji nijesu zadovoljni svojim rezultatima ostvarenim u redovnim terminima, ali i studenti koji su u redovnim terminima bili spriječeni da polažu bilo koji od 2 kolokvijuma.

Popravni kolokvijumi će se održati u računarskoj sali L2 Elektrotehničkog fakulteta. Neposredno prije početka kolokvijuma, studenti treba da se okupe u holu ispred sale 208 i da na tom mjestu sačekaju predmetnog saradnika, koji će ih potom odvesti u salu L2 u kojoj će se kolokvijum održati.